• امروز : چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 17 April - 2024
7

درباره‌ی اعتبار

  • 23:31
  • 15 آذر 1398

🔸پایگاه خبری اعتبار، یک سایت خبری ـ تحلیلی، است که هدف آن انعکاس اخبار، رویدادها، رویکردهای اقتصادی ایران و جهان است. این اخبار با ملاحظه بخش‌هایی چون تولید محتوای متنی اعم از خبر، گزارش، تحلیل و یادداشت، تولید محتوای تصویری (عکس و فیلم و اینفوگرافی) و همچنان انتشار برخی از داده‌های موثر در شبکه‌های اجتماعی است.

🔹رسانه اعتبار، صدای بخش خصوصی ایران است و بر این باور است با خصوصی سازی بخش‌های مختلف اقتصاد به نحو واقعی، می‌توان بسیاری از مشکلات حوزه اقتصاد ایران را رفع کرد. چنانچه در دنیای امروز چنین می‌کنند. بنابراین برای نیل به اهداف خود با انعکاس اخبار دقیق، موثق و رصد سیاستگذاری‌های کلی کشور با تاکید بر اصل خصوصی‌سازی، استقلال کسب و کارها، آزادسازی قیمت‌ها، اصل فرصت برابر و رقابت پذیری در بازار، دوری از تبعیض و شفاف سازی حوزه‌های مالی را دنبال می‌کند.

🔸حوزه فعالیت این رسانه، اقتصاد و پیامدهای مبتلابه آن است و تلاش خواهیم کرد با اصل امانتداری در انعکاس رویدادها، دوری از علایق و سلایق شخصی و توجه به اصول حرفه‌ای روزنامه‌نگاری، برای نشر دیدگاههای بخش خصوصی و مراکز علمی و دانشگاهی کشور، اهتمام ورزیده و مخاطبان خود را با آگاهی بخشی بیشتر در این فضا با خود همراه کنیم.
امیدواریم با تعهد کاری و مسوولیت حرفه‌ای خود بخشی از علاقمندان حوزه اقتصادی را از فضای اخبار و اطلاعات گمراه کننده دور نگاه داشته و این پایگاه خبری تحلیلی عرصه‌ای مطمئن و قابل اعتماد برای پیش بینی‌های اقتصادی، تحلیل شرایط موجود و نیز نیل به راهکارهایی نو باشد.

🔹برای ما باعث افتخار خواهد بود که «اعتبار» ما انتخاب شما مخاطبان عزیز باشد.

لینک کوتاه : https://etebarpress.com/?p=2

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.